Farmaceutické právo

Advokátní kancelář Bultas, Kvítková, Kareta a partneři se zabývá komplexním právním poradenstvím v oblasti farmaceutického práva. V praxi se zaměřujeme nejen na farmaceutické společnosti specializující se na výrobu, prodej, případně výzkum léčivých přípravků, ale i na společnosti zabývající se zdravotnickými prostředky, doplňky stravy a potravinami pro zvláštní lékařské účely.

Své služby poskytujeme v širokém spektru oblastí farmaceutického práva od klinických hodnocení a registrace, přes výrobu až po distribuci a marketing léčivých přípravků. Jako jedna z mála advokátních kanceláří se zaměřujeme na otázky cenové a úhradové regulace, a to jak u léčivých přípravků, tak i u zdravotnických prostředků.

Ve své práci vycházíme vždy na prvním místě z potřeb klienta, kterému nabízíme efektivní a srozumitelné řešení. Zohledňujeme při tom komplikovanou a někdy protichůdnou právní regulaci léčiv a zdravotnických prostředků.

Naši advokáti při tom ke konzultacím i další spolupráci využívají svých kontaktů mezi spolupracujícími lékařskými odborníky. Poskytujeme také právní poradenství některým odborným lékařským společnostem.